Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

МУКАЧЕВЕ. Православне молодіжне братство організувало табір відпочинку для дітей з особливими потребами

 З 26 по 29 жовтня 2016 року, за благословенням архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора, Іршавське молодіжне братство імені Пророка Господнього Іоанна організувало другий благодійний, місіонерсько-просвітницький православний табір відпочинку для дітей з обмеженими можливостями «Промінь надії». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Протягом трьох днів таборяни відпочивали на туристичній базі, що знаходиться у природій зоні. Як і попереднього разу, головною метою табору було залучення дітей-інвалідів до богослужінь і Святих Христових Таїн.

j8cj03ehcfyЗагалом мешканцями благодійного табору стали понад тридцять дітей з обмеженими можливостями разом зі своїми батьками і вихователями, для яких перебування на туристичній базі було повністю безкоштовним.

Організатори «Променю надії» розповідають, що графік у таборі був щільно розписаний. Зокрема, для дітей з їхніми батьками були організовані паломницькі поїздки до Приборжавського і Дубрівського монастирів, відпочинок на природі з майстер-класами, духовні бесіди з головою молодіжного братства архімандритом Агапітом (Шпиняком), вистави гурту «Криниченька». Кожен ранок і вечір таборяни зустрічали молитвою. На другий день усі діти мали можливість долучитися до Святих Христових Таїн  під час Літургії. За богослужінням співали учасники табору.

Під час урочистого закриття «Променя надії» усі таборяни отримали цінні подарунки на згадку про проведені дні.