Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

МУКАЧЕВО. Ліцеїсти ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою отримали благословення на новий навчальний рік


1 вересня з нагоди Дня знань на запрошення начальника Мукачівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, полковника Захарова Юрія Михайловича з благословення керуючого Мукачівською єпархією, Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського та ініціативи Єпархіального відділу по взаємодії зі збройними силами та іншими військовими формуваннями учбовий заклад відвідали священнослужителі Мукачівського кафедрального собору на честь Почаївської ікони Божої Матері.
В ліцеї був відслужений молебень на початок навчального року після чого ліцеїсти та всі присутні були окроплені святою водою. На молитві були присутні військовий та педагогічний персонал, построєні ліцеїсти, представники влади та силових структур.
Очолив молебень секретар Єапрхіального управління − протоієрей Віктор Місо. Йому співслужили: старший священнослужитель Мукачівського кафедрального собору на честь Різдва Пресвятої Богородиці − протоієрей Петро Лях, архидиякон Іван Стойка та протодиякон Миколай Шевельов.
Після молебню ліцеїстам та викладацькому корпусу отець Віктор зачитав вітальну адресу владики Феодора. Серед іншого в архіпастирському слові йшлося про таке: «Знання у сучасному світі – необхідність. Людина повинна постійно пізнавати щось нове, адже якщо розвиток особистості стоїть на місці, то це деградація по відношенню до інших, деградація по відношенню до Творця. Сучасній Україні потрібні молоді інтелектуали, які зможуть змінити наше життя у кращу сторону, проявити таланти та реалізувати їх. Шановні викладачі, ліцеїсти, молодь, студенти! Одного разу, Господь благословив нас певними талантами, які ми повинні розвивати в собі та в інших. Ми повинні ставитися до цих можливостей надзвичайно відповідально та з вдячністю Богу, приймаючи на себе зобов’язання вчитися якнайкраще для того, щоб використовувати наші новоздобуті знання на славу Божу та на благо наших братів та сестер в Христі».