Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Рятувальників Камінь-Каширщини привітали у переддень професійного свята

17 вересня своє професійне свято відзначатимуть рятувальники, повідомляє сайт Камінь-Каширської РДА.
У цей день також вшановують ікону Пресвятої Богородиці“Неопалима Купина”. Відомо, що Діва Марія через цей чудотворний образ із давніх-давен захищає людей від вогняної стихії та природно-техногенних лих.
Під таким духовним покровом виконують свою нелегку роботу пожежники. Адже кожен їхній тривожний виїзд – це випробування професіоналізму та сили духу. У спеку і мороз, вдень і вночі – вони завжди перші «протягують руку допомоги». Приборкана пожежа, ліквідована надзвичайна ситуація – це врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності.
Особовий склад на чолі з начальником Камінь-Каширського районного відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області Андрієм Багнюком, ветерани пожежно-рятувальної служби зібралися 16 вересня на території ДПРЧ № 8.
Традиційне шикування, рівняння на Прапор, звучання Державного Гімну України – саме так розпочалися урочистості з нагоди Дня рятівника.
Привітати винуватців свята завітали голова районної державної адміністрації Валерій Дунайчук, голова районної ради Віктор Сус, заступник міського голови Микола Шворак.
Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці, що в м. Камені-Каширському, прот. Юрій Михайлов побажав присутнім Божої допомоги, окропив їх свяченою водою, а також техніку оперативно-рятувальної служби.
Потому в актовій залі відбулися урочисті збори. Начальник районного відділу управління ДСНС України у Волинській області Андрій Багнюк розповів про значимість тієї великої справи, яку виконують рятувальники Камінь-Каширщини, подякував колегам за вірність обов’язку, відвагу та мужність.
В свою чергу, керівники району наголосили на важливій ділянці роботи працівників даної галузі під час гасіння пожеж у природних екосистемах району.
– Спасибі за готовність до захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання та реагування на них. Бажаю успіхів у житті, особистого щастя вам і вашим родинам та мирного неба усім нам, – зичив голова райдержадміністрації.
У переддень професійного свята посадовці вручили рятувальникам почесні грамоти та подяки.