Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ТЕРНОПІЛЬ. «Правий сектор» влаштував провокацію під час недільної Літургії

Перед цим до міськради активісти «Правого сектору» подавали заявку на проведення “мирної” акції

31 липня 2016 року, у недільний день ранком, під час Божественної літургії, представники «Правого сектору» влаштували чергову провокацію біля тернопільського кафедрального собору на честь мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. Про це повідомляєІнформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

1Як і минулого разу, з десяток осіб у камуфляжах розгорнули плакати з образливими та наклепницькими написами стосовно Української Православної Церкви та її вірних. Радикали також вигукували на адресу віруючих безпідставні звинувачення та розповсюджували поблизу собору листівки з дезінформацією про Церкву. Зокрема, лунали брехливі звинувачення у фінансуванні війни на сході Украіни.

На спроби віруючих мирно розібратися в ситуації шляхом конструктивного діалогу, представники «Правого сектору» ще більше поливали парафіян образами та погрозами розправи.

3Обурені безкарним розпаленням релігійної ворожнечі під час недільного богослужіння в центрі міста, віруючі викликали поліцію. Проте представники МВС не змогли зарадити в ситуації.

Примітно, що з боку активістів раніше до міської ради була подана заява на проведення “мирної” акції. Проте дії радикалів свідчили про прямо протилежне.

З огляду на свавілля останніх, парафіяни кафедрального собору написали колективну заяву до райвідділу поліції щодо факту розпалення міжконфесійної ворожнечі з боку представників «Правого сектору». Під документом поставили свої підписи близько 80 віруючи, які не втрачають надії на досягнення верховенства права і захист свободи на вільне віросповідання.