Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛЬВІВ. Єпархію відвідав архієпископ Петергофський Амвросій


3 3 по 6 серпня єпархію відвідав архієпископ Петергофський Амвросій, ректор Санкт-Петербурзької Духовної Академії.
Напередодні дня вшанування Почаївської ікони Божої Матері, у супроводі єпископа Філарета, архієпископ Амвросій відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру. Владики прийняли участь в уставних Богослужіннях монастиря. В самий день свята, 5 серпня, владики співлужили за Божественною літургією Блаженнішому Митрополиту Київському и всієї України Онуфрію. Під час відвідування Лаври Високопреосвященніший архієпископ Амвросій мав спілування з духовенством Львівської, Тернопільської, Волинської і Рівненської єпархій, колишніми випускниками Санкт-Петербурзької Духоної Академії.
В ніч з 5 на 6 серпня, в день пам’яті святих страстотерпців благовірних князів Бориса і Гліба, архієпископ Амвросій та єпископ Філарет звершили уставну нічну Божественну літургію в Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова. Після Богослужіння архієпископ Амвросій звернувся до всых присутніх з архіпастирським словом про значимість подвигу страстотерпців благовірних князів Бориса і Гліба.
На сам кінець, за традицією, всім вірним були винесенні для поклоніння святині з архієрейськоі захристії: Часточка Животворчого Хреста Господнього, мощі апостолів Петра і Павла та багатьох інших угодників Божих.
Цього ж дня, 6 серпня, архієреї відвідали Личаківське кладовище та молитовно вшанували пам’ять протопресвітера Гавриїла Костельника.