Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ВІННИЦЯ. Пограбовано храм святої блаженної Ксенії Петербурзької

В ніч з 1 на 2 серпня 2016 року храм на честь святої блаженної Ксенії Петербурзької міста Вінниця було пограбовано. Про це повідомив клірик храму протоієрей Олексій Наваліхін.

13900950-1080480878713034-1374857372-nЗа словами священика через 15 хвилин по опівночі спрацювала встановлена у церкві сигналізація. Коли отець Олексій підійшов до храму, то побачив виламані двері. Злочинець на той час вже встиг утекти, прихопивши з собою церковну утвар і пожертви з карнавок.

На місце злочину прибули працівники поліції та провели необхідні слідчі дії. Завдяки оперативності правоохоронців грабіжника було затримано вже о 5-й ранку. Крадієм виявився 19-річний мешканець Погребищенського району, який вже мав умовну судимість.

Декількома днями раніше, у Києві у ніч з 29 на 30 липня 2016 року, був такожпограбований храм на честь Воскресіння Христового, що на Лісовому кладовищі.

Настоятель парафії протоієрей Миколай Кострубицький, виявив пропажу дарохранительниці зі Святими Дарами та складових євхаристичного набору. Також зловмисники забрали гроші зі скриньок для пожертвувань.

Поліція, що прибула на місце злочину, склала опис викраденого і прийняла заяву від настоятеля.

Нагадаємо, на Поліссі у Сарненській єпархії за період з квітня по червень 2016 року було пограбовано 4 храми. В усіх випадках зловмисники викрадали церковні пожертви.