Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

БОРИСПІЛЬ. З нагоди Дня Хрещення Київської Русі у селі Жукин встановлено унікальний Поклонний хрест

28 липня, з нагоди Дня Хрещення Київської Русі, за ініціативи настоятеля храму Святителя Миколая архієпископа Мир Лікійських чудотворця села Жукин протоієрея Віталія Мазуркова та Жукинського сільського голови Валентини Пономаренко на в’їзді до села Жукин Вишгородського району було встанолено величний Поклонний Хрест.
Різьблений дубовий хрест висотою більше чотирьох метрів виготовив високодосвідчений майстер Олексієнко Валерій Миколайович.
Помилуватися красою Поклонного Хреста в день його встановлення та освячення зібралися не лише жукинці, а й мешканці сусідніх сіл. Після освячення всі присутні могли вклонитися Чесному і Животворящому Хресту Господньому, помолитися за мир та спокій в Жукині та в усій Україні.
Православний хрест слугуватиме оберегом для села, щоб хто проходить чи проїжджає повз нього з лихими чи неспокійними думками, міг очистити душу та помолитися про прoщення своїх гріхів, попросити у Бога благословення на добрії справи та щасливу дорогу. Жукинська громада щиро дякує всім, хто долучився до цієї богоугодної справи. Хай береже нас всіх Господь!