Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

САРНИ. Митрополит Анатолій освятив храм після реконструкції

5 червня, в Неділю 6-ту після Пасхи, керуючий Сарненсько-Поліською єпархією митрополит Анатолій звершив Божественну Літургію у Свято-Успенському храмі села Висоцьк, Дубровицького району Полісся. У врат храму поліського архіпастиря з квітами та хлібом-сіллю зустріли маленькі парафіяни.

Необхідно зазначити, що Свято-Успенському храму вже 210 років та він являється пам’яткою архітектури. Храм потребував ремонту, завдячуючи трудам настоятеля та парафіян була проведена реконструкція, оновлена покрівля та звершено розпис.

На Малому вході владика Анатолій освятив храм після проведеної реконструкції.

Після читання Євангелія владика митрополит звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді, в котрому зазначив: «Сьогодні Святе Письмо розповідає нам про цільбу Христом сліпонародженого. Бувають часи, коли сліпота нападає і на нас в силу немочі гріха, наслідком чого ми приймаємо гріховні рішення та гріховні дії. Будемо просити Господа дарувати і нам цільбу від гріха сліпоти, щоби не втратити дорогу до Царства Божого».

По закінченню богослужіння митрополит Анатолій привітав отця настоятеля – протоієрея Андрія Постоєва з 10-ти річчям з дня призначення його на посаду настоятеля ввіреного йому храму. Архіпастир побажав отцю настоятелю і надалі гідно служити прикладом для парафіян на ниві Христовій та відзначати ще не один ювілей.

Митрополит Анатолій відзначив настоятеля та благодійників церковними відзнаками. Богослужіння закінчилося многоліттям.

DSC_0003DSC_0008DSC_0011DSC_0014