Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

САРНИ. Митрополит Анатолій освятив новий храм

7 червня керуючий єпархією високопреосвященніший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський прибув до церковної громади села Рудки, Володимирецького району, Полісся, для освячення новозбудованого Храму на честь преподобного Лаврентія Чернігівського. По благословінню Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, владика митрополит заклав мощі у святий Престол. Після чину освячення у храмі була звершена перша архієрейська Божественна Літургія.
За богослужінням владиці співслужили благочинний Кузнецовького благочиння протоієрей Віктор Пінчук, настоятель храму протоієрей Іоан Серховець та духовенство єпархії.
Необхідно відмітити, що маючи велику віру та жертовність, селяни, в такий тяжкий час економічної кризи в державі, за два роки збудували храм, котрий від нині буде задовільняти духовні потреби віруючих християн.
Після Божественної Літургії митрополит Анатолій привітав усіх з освяченням храму, зокрема, сказавши: «Храм потребує повного закінчення та розпису. Будемо не втрачати надію, що Господь сприятиме, через віру та жертовність поліщуків, прикрасити храм новим іконостасом. Хай в цьому нам допоможе Господь». Також, владика митрополит відзначив благодійників церковними нагородами.