Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

РІВНЕ. Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив урочистості з нагоди вшанування Корецької ікони Божої Матері «Споручниця грішних»


Предстоятелю Української Православної Церкви співслужили представники єпископату і духовенства з різних регіонів України та зарубіжжя.

23 червня, у день вшанування Корецької ікони Божої Матері іменованої «Споручниця грішних», Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Свято-Троїцькому Корецькому ставропігійному жіночому монастирі. Про це повідомляє Інформаційно-просітницький відділ УПЦ.

22 чеврня 2016 року ввечері урочисте всенічне бдіння у Корецькому монастирі очолив намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні сонму архієреїв і духовенства УПЦГоловною святинею обителі є благодатний образ Корецької ікони Божої Матері «Споручниця грішних» – родової святині князів Корецьких. Чудотворна ікона була передана монастирю в 1622 році й донині знаходиться в його Троїцькому храмі.

Його Блаженству співслужили намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, намісник Свято-Троїцької Сергієвої Лаври архієпископ Сергієво-Посадський Феогност, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Ізюмський і Куп’янський Єлисей, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, архієпископ Макарівський Іларій, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, єпископ Львівський і Галицький Філарет, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Фастівський Даміан, єпископ Золотоношський Іоанн, єпископ Камінь-Каширський Нафанаїл, а також духовенство з різних регіонів України та зарубіжжя.

20160623_114117За богослужінням молилися настоятелька монастиря ігуменя Рафаїла з сестрами, а також численні парафіяни та гості Корецької обителі.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді, в якому привітав всіх присутніх зі святом.

По завершенні Літургії був звершений велелюдний хресний хід з Корецькою чудотворною іконою Богородиці.

Після окроплення всіх вірян святою водою, Блаженніший Митрополит Онуфрій ще раз привітав паству із величним святом та подякував за спільні молитви про нашу Батьківщину, її владу, воїнство та боголюбивий український народ.

Напередодні ввечері урочисте всенічне бдіння у Корецькому монастирі очолив намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні сонму архієреїв і духовенства УПЦ.