Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КІРОВОГРАД. Священик завітав до виправної колонії №6 на останній дзвоник

9 червня, на свято Вознесіння Господнього, протоієрей Євгеній Назаренко з помічниками завітали на останній дзвінок у Кіровоградську виправну колонію, де відбулася урочиста лінійка з врученням атестатів в’язням, що здобули у цьому році неповну та базову середню освіту. О. Євгеній привітав усіх присутніх зі святом, а також звернувся до самих випускників зі словом про те, що все земне життя — це навчання, що кожен з нас окрім матеріального пізнання світу має пізнавати і його духовну складову, тобто навчатись терпінню, милості, смиренню, доброзичливості та любові до ближнього, як це прикладом свого життя робив Іісус Христос.

Також о. Євгеній під святкові церковні піснеспіви традиційно благословив присутніх окропленням Святою водою і подарував для тамтешньої школи духовну літературу та настінний годинник із зображенням Господа Іісуса Христа, щоб завжди пам’ятати про Нього.
Далі, після вручення атестатів та поздоровлення від адміністрації колонії, батюшка також запросив випускників та інших учнів разом з викладачами та адміністрацією до спільної молитви у домовому храмі колонії на честь священномученика Романа Сповідника. Там він звершив короткий подячний молебень за вдалий учбовий рік, після чого відправився до слідчого ізолятору, який знаходиться по сусідству, та завітав до медичної частини і відділу неповнолітніх.