Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Церква передала на Схід чергову допомогу варстістю 400 тисяч гривень

 

У Кіровограді місцеве духовенство передало ліки для українських воїнів у міський шпиталь, а на Волині священики зібрали кошти для дітей загиблих учасників АТО. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

5 червня 2016 року, за благословенням митрополита Волинського і Луцького Нифонта, клірики Камінь-Каширського благочиння Волинської єпархії на чолі з благочинним протоієреєм Стефаном Михалюком передали матеріальну підтримку дітям загиблих учасників АТО.

Кошти були зібрані раніше небайдужими парафіянами благочиння. Частина пожертв була також передана до фонду благодійного фестивалю «Волинський Благовіст».

Нагадаємо, Волинська єпархія провела Всеукраїнський благодійний фестиваль, під час якого були зібрані кошти для дітей-сиріт і дітей загиблих учасників АТО.

За благословення архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, 4 червня священнослужителі Кіровограда у складі секретаря архієпископа Іоасафа протодиякона Іоанна Ганчина, голови єпархіального Відділу по взаємодії зі Збройними силами України та іншими військовими формуваннями протоієрея Євгенія Назаренка та клірика Кафедрального собору Різдва Божої Матері протоієрея Михаїла Мартинюка передали ліки для поранених воїнів АТО.

Справа доброчинності відбулася в рамках акції, яку проводила Кіровоградська громадська організація «Пробудження». Вся зібрана допомога буде пізніше передана у Кіровоградський військовий шпиталь, де наразі перебуває близько 60-ти поранених військових.

Священики передали препарати першої необхідності, антибіотики та ліки для шлунково-кишкового тракту загальною кількістю біля 20-ти найменувань на суму понад п’ять тисяч гривень. Ліки були придбані на добровільні пожертви парафіян храмів міста.

02afdd9f-9455-4628-b70d-90394e05a7a4Раніше, 25 травня, зусиллями Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань в управління Ровеньківської єпархії був доставлений вантаж гуманітарної допомоги на суму близько 400 тис. грн. Кошти були зібрані всіма парафіями Української Православної Церкви.

18,2 т вантажу продуктової допомоги були розфасовані в набори і роздані мирним жителям, яких опікує Ровеньківська єпархія. «Соціальне служіння завжди займало одне з перших місць в діяльності Церкви. Якщо ми робимо щось для наших ближніх, то ми робимо це Самому Господу, і цим самим виконуємо заповіді Святого Письма», – відзначив архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон.

Нагадаємо, нещодавно синодальні відділи УПЦ спільно провели свято для переселенців та дітей загиблих учасників АТО.