Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ВІННИЦЯ. Акт наруги над православним Хрестом вчинено на свято Трійці


19 червня, на свято Трійці, при в’їзді в м. Вінницю зі сторони смт. Стрижавки був зрізаний і повалений на землю триметровий православний Хрест. Він був встановлений у 2013 році на честь 1025-ліття Хрещення Київської Русі та «в благословення м. Вінниці, Вінницького району і смт. Стрижавки», про що нагадує напис на гранітній дошці біля підніжжя Хреста.

Зрізаний Хрест виявили парафіяни одного з вінницьких храмів, які близько 8-ої години ранку їхали на святкове богослужіння. Пізніше вони знайшли вантажний транспорт і перевезли Хрест у сусіднє село. На місце події були викликані правоохоронці, котрі провели необхідні слідчі дії.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон звернувся до керівництва Національної поліції Вінницької області з проханням якнайшвидше розслідувати акт наруги над православною святинею, який був здійснений в день одного з великих церковних свят, що однозначно вказує на мету злочинця або групи злочинців — образити почуття православних віруючих.

Просимо усіх, хто вранці 19 червня в’їжджав у м. Вінницю зі сторони київської траси і міг бути свідком акту вандалізму, повідомити правоохоронні органи або зателефонувати в управління Вінницької єпархії УПЦ за телефоном (050)922-11-44.

Прес-служба Вінницької єпархії