Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

БАР. Відбулась хресна хода за мир в Україні

5 червня у м. Бар відбулася хресна хода за мир в Україні і на підтримку традиційних сімейних цінностей. У хресній ході взяли участь священнослужителі Барського і Жмеринського благочинь Вінницької єпархії, сестри з Браїлівського і Барського монастирів, парафіяни, паломники з навколишніх сіл і з м. Вінниці.

Хресна хода проводилась за благословенням митрополита Вінницького і Барського Симеона за ініціативи благочинного Барського району архімандрита Серафима (Поворозника), настоятельниці Браїлівської і Барської обителей ігумені Атонії (Стеценко) та ініціативної групи мирян. 

Хресна хода розпочалася з молебнів, які були відправлені по завершенню Божественної літургії в Успенському соборі м. Бар, у храмі святителя Миколая та у монастирі на честь Барської ікони Божої Матері. З кожного з цих храмів вирушили парафіяни зі священиками, які зустрілися у центральній частині Бару. Тут  був відслужений молебень і прочитана молитва за мир в Україні, за міцні сім’ї, за припинення абортів. Потім загальна хресна хода прослідувала до Барського монастиря, де знову був відслужений молебень.

Архімандрит Серафим виголосив проповідь у якій підкреслив, що метою хресної ходи було перш за все закликати благословення Боже на Україну і український народ, попросити Бога і Божу Матір відвернути лихо і повернути мир на українську землю. Також метою ходи, за словами о. Серафима, було привернути увагу людей до проблем, через які розпадаються сім’ї і через які молоді жінки роблять аборти. Священик закликав усіх посилити молитви, щоби в Україні не проливалася кров, як на війні, що триває на сході, так і в медичних закладах, де матері вбивають своїх ненароджених дітей. І не тільки посилити молитви, а й робити все, що залежить від кожної людини, для досягнення цієї мети.

У хресній ході взяли участь майже тисяча парафін і паломників. Після закінчення молебню у Барській обителі, для усіх учасників хресної ходи сестри монастиря приготували трапезу.

Прес-служба Вінницької єпархії, Барське благочиння