Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. У єпархії засновується ще один потужний соціальний центр

17 липня за благословенням митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук на запрошення настоятеля парафії села Ратнів Луцького благочиння архімандрита Онуфрія (Куца) відвідав храм і соціальний центр при парафії, котрим опікується настоятель. Варто зауважити, що ця парафія опікується переселенцями, малозабезпеченими сім’ями та дітьми-сиротами.

Протоієрей Валентин і архімандрит Онуфрій поспілкувалися на тему розвитку центру та обговорили питання втілення у життя нових соціальних ініціатив єпархії. Так, отець Валентин переказав слова митрополита Волинського і Луцького Ніфонта про те, що стараннями Волинської єпархії парафія отримуватиме подальшу підтримку у реалізації  соціальних ініціатив.

Варто зауважити, що, саме отець Онуфрій особливо потрудився у знайденні древніх видань Волині. Саме його трудами, 2011 року, був віднайдений у бібліотеці Медичі Лауренціана у Флоренції Луцький Псалтир XIV століття, факсимільна копія якого була видана, за благословенням митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, Волинською єпархією.