Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ВИШГОРОД. Вихованці недільної школи відпочивали у морському православному таборі

Продовжуючи заходи з нагоди святкування тисячоліття подвигу братньої любові князів страстотерпців Бориса і Гліба за благословенням керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з 18 по 30 червня 2015 року в Татарбунарському районі Одеській області було організовано православний морський табір «Зернятка Бориса та Гліба» для вихованців недільної школи Борисоглібського храму м.Вишгорода.

На березі Чорного моря у супроводі вихователів та під духовним піклуванням настоятеля отця Димитрія Денисенка відпочило 34 дитини віком від 4 до 15 років. Дванадцятиденний відпочинок гармонійно поєднувався з духовним вихованням та був наповнений участю у богослужінні, спілкуванням, екскурсіями, спортивними змаганнями, інтелектуальними іграми тощо.

Завдяки спільній молитві, старанням та турботі настоятеля діти вчилися допомагати один одному, нести послух, вирішувати суперечки у спілкуванні, наслідуючи приклад братньої любові князів страстотерпців.

30 червня по закінченні табірної зміни в храмі святах Бориса та Гліба відбувся подячний молебень, який звершив прот.Димитрій.