Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ІРПІНЬ. У місті молитовно вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

 24 квітня за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія з нагоди 29-ї річниці трагедії на ЧАЕС у парку ім. Володимира Правика у місті Ірпінь була відслужена панахида.

Богослужіння очолив благочинний Ірпінського благочиння протоієрей Олександр Федоричко у співслужінні кліриків благочиння. За богослужінням молилися Ірпінський міський голова В. А. Карплюк, його заступник М. М. Головкевич, численні представники громадськості.

На панахиді були присутні батьки лейтенанта В. Правика, який проявив виняткову особисту мужність і самовідданість під час гасіння пожежі на Чорнобильській АЕС. Отець благочинний подякував їм за героїзм сина і висловив слова співчуття.

В першу годину після аварії на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року колективний подвиг здійснили 28 бійців-пожежників. Особливо відзначилися тоді майстер спорту СРСР старший сержант Василь Ігнатенко, кандидат у майстри спорту лейтенант внутрішньої служби Віктор Миколайович Кібенок, першорозрядник лейтенант внутрішньої служби Володимир Павлович Правик, майор внутрішньої служби Леонід Петрович Телятніков і багато інших.

makariv-vikar.kiev.ua