Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. До України прибуде Благодатний Вогонь

10 квітня, у Велику П’ятницю, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, до Єрусалиму відбуває офіційна делегація Української Православної Церкви на чолі з керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм з метою долучитися до молитов Православних Церков про сходження Благодатного Вогню.

11 квітня, у Велику Суботу, після сходження Благодатного Вогню та отримання благословення Святішого патріарха Єрусалимського Феофіла ІІІ, делегація діставить Благодатний Вогонь до України.

Зустріч делегації відбудеться того ж дня, 11 квітня, у Залі офіційних делегацій аеропорту Бориспіль о 20:00. Під час зустрічі Благодатний Вогонь зможуть отримати представники єпархій УПЦ, які його доправлять до православних віруючих у різні області України.

О 20:30 Благодатний Вогонь буде доставлено до резиденції Блаженнішого Митрополита Онуфрія в Києво-Печерській Лаврі (корпус № 70), де бажаючі також зможуть запалити свої свічі.

О 23:00 у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, за традицією, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій роздасть Благодатний Вогонь тисячам віруючих, які зберуться на нічне Пасхальне богослужіння. Цього року Блаженніший Онуфрій зробить це вперше в якості Предстоятеля УПЦ.