Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. У Деснянському районі столиці відбулась нарада з питань підготовки до великодніх заходів

17 березня за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Деснянського благочиння протоіерей Димитрій Григорак разом з духовенством Деснянського благочиння Східного київського вікаріатства взяли участь у нараді з питаньпідготовки та проведення загальнорайонних заходів з нагоди відзначення свята Воскресіння Христового.

Нараду очолювала заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко, також були присутні керівники структурних підрозділів Деснянської РДА, Деснянського управління Міністерства внутрішніх справ, Деснянського управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, комунальних підприємств району.

Під час наради було напрацьовано ряд заходів щодо проведення необхідних робіт з благоустрою територій та доріг, прилеглих до храмів, забезпечення належного освітлення та організації дорожнього руху у місцях проведення святкових богослужінь, підтримання громадського порядку та надання медичної допомоги у разі необхідності під час Пасхальних заходів. В рамках підготовки до великодніх свят проводитиметься і перевірка бюветів питної води біля культових споруд.

У ході наради також обговорювалися питання з організації проведення на належному рівні поминальних днів на кладовищах у Деснянському районі столиці.

Крім того, у закладах культури Деснянського району відбудуться народознавчі та книжкові виставки, тематичні розкладки, виставки художніх робіт, цикл майстер-класів, а учні Дитячої школи мистецтв № 3 візьмуть участь у щорічному Всеукраїнському фестивалі писанок.