Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. У Деснянському благочинні зібрано 2,5 тони гуманітарної допомоги

 

16 березня за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на продуктовий склад Центру гуманітарної допомоги Синодального відділу з соціально-гуманітарних питань було доставлено 2,5 тони допомоги від приходів Деснянського благочиння.

Єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, до складу якого входить Деснянське благочиння, зазначив, що у дні поминальних служб у храмах Української Православної Церкви особливо моляться за тих, хто загинув під час бойових дій. Тому організована акція спрямована на те, щоб не тільки нашою молитвою, але й справами милості допомогти тим людям, які постраждали в результаті бойових дій на сході України.

За словами владики, кожен прихожанин, прийшовши суботнього дня до храму задля поминання спочилих рідних та близьких, зробив внесок на нужди народу.

Нагадаємо, що Синодальний відділ з соціально-гуманітарних питань УПЦ продовжує реалізацію акції «Добрий Киянин». Працею та допомогою багатьох небайдужих віруючих склад Центру гуманітарної допомоги вже 4-ий тиждень Великого посту поповнюється продуктами, зібраними під час поминальних субот храмами міста Києва.

blago.church.ua