Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ВІННИЦЯ. Волонтери та учасники «молодіжок» звершили спільну молитву з митрополитом Симеоном

2 березня волонтери та учасники «молодіжок» храмів м. Вінниці спільно з митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном молилися в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста.

У нижньому храмі на честь святих Косьми і Даміана митрополит Симеон спочатку прочитав початкові молитви перед читанням Псалтиря, а потім першу та двадцяту кафізми. Кожен з молодих хлопців та дівчат також прочитав по дві з двадцяти кафізм Псалтиря. Таким чином, за вечір силами молодих людей Псалтир двічі був прочитаний повністю.

Така молитва для молодіжного відділу єпархії є традиційною та повторюється кожного Великого посту. Її ініціатором є керівник відділу архімандрит Флавіан (Рішко). У своїх молитвах волонтери зазвичай поминають своє священноначаліє, керівництво та членів організації «Молодість-online», своїх друзів, рідних та близьких, а також усіх тих, кому вони завжди допомагають. А це діти-сироти, інваліди, та онкохворі діти Вінницької обласної дитячої лікарні та інших приміських та міських дитячих закладів. Цього року, схиливши коліна, особливо молились також за мир і спокій в українській землі.

Після цього митрополит Симеон запросив усіх до трапезної, де за чашкою чаю поспілкувався з молодими людьми на нагальні життєві теми та закликав до особливого посту та молитви задля миру в нашій державі.

Молодіжний відділ Вінницької єпархії