Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК. Обласна рада хоче відібрати приміщення храму УПЦ

Як повідомив архієпископ Івано-Франківский і Коломийський Пантелеімон, 5 грудня 2014 року  відбулася  чергова сесія Обласної ради, на якій було прийнято звернення до міського голови Івано-Франківська «Про виселення  Православної  Церкви  Московського Патріархату з приміщення на вул. Чорновола, 6».

Водночас депутати просять голову міста надати  дане приміщення у користування так званого Київського патріархату, мотивуючи це тим, що “Московський патріархат має новозбудоване приміщення і свою парафію, а Київському Патріархату потрібно ще мінімум чотири приміщення. Та й для дитсадків приміщення не вистачає”. Запит підтримало 59 обласних обранців.

“Релігійна громада Преображенського храму, який знаходиться у даному приміщенні, та всі православні віруючі глибоко схвильовані й обурені безпідставнимиі антинародними діями депутатв”, – зазначив владика Пантелеімон. Він звернувся до Предстоятеля Української Православної Церкви з проханням про молитви за віруючих, які зазнають утисків з боку представників Обласної ради.

church.ua