Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Священнослужителі єпархії повезли допомогу українським військовим у зону АТО

15 тисяч гривень зібрали для потреб української армії священнослужителі та вірні Горохівського та Мар’янівського благочинь. На ці кошти були закуплені технічні ключі, рукавиці, термобілизна, бушлати та продовольство.

За благословенням митрополита Волинського і Луцького Ніфонта четверо священиків Волинської єпархії – благочинний та клірик Мар’янівської округи протоієреї Миколай Черняк та Юрій Зарафутдінов, а також клірики Горохівського благочиння священик Олексій Дзинзя та священик Андрій Гаврилюк  вирушили у зону АТО для того щоб передати ці речі українським воякам у зоні АТО.

«Ми таким чином зробили подарунок нашим військовим, які відстоюють територіальну цілісність нашої Держави до дня святителя Миколая», – сказав у коментарі прес-службі Волинської єпархії благочинний Мар’янівської округи протоієрей Миколай Черняк.

Бушлати, термобілизну та продовольство священики передадуть бійцям тербатальйону «Волинь», розташованому біля Дебальцево, а рукавиці та ключі  — ремроті розташованій під Волновахою.

Священики також відслужать Молебні за перемогу української армії над ворогом.

Прес-служба єпархії