Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Голова Відділу з соціально-гуманітарних питань відвідав центр для вимушених переселенців

3 грудня у рамках Міжнародного дня інвалідів голова Синодального відділу з соціально-гуманітарних питань протоієрей Владислав Діханов за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відвідав Центр для вимушених переселенців у селі Войково Згурівського району Київської області. Жителі центру — переважно люди похилого віку, інваліди та жінки з неповнолітніми дітьми. Під час зустрічі отець Владислав провів духовну бесіду з переселенцями і відслужив молебень. Також для людей були привезені продуктові набори.
Нагадаємо, що Центр для вимушених переселенців було відкрито у липні 2014 року у зв’язку з початком бойових дій на сході України при безпосередній участі Синодального відділу з соціально-гуманітарних питань. За весь час існування центру в ньому проживало близько 90 осіб.
У цей день волонтери відділу відвідали також 15-річного пацієнта Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охмадтит» – Роберта Григоряна. Вже п’ять років Роберта турбує злоякісна пухлина головного мозку. Однак останні півроку хлопчик знаходиться на стаціонарі у відділенні гнійної хірургії, адже у нього почали прогресувати і трофічні виразки на гомілках та ступнях.
Співробітники відділу приїхали з метою придбання для Роба спеціального тренажеру для ніг, що схожий на педалі від велосипеду. Адже рухатися Робу важко, а рухова активність йому необхідна для того, щоб запобігти атрофії ніг. Попри всі негаразди, Роберт та його сім’я не втрачають надії на одужання.

society.church.ua