Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КАЛІНІНГРАД. Завершився візит Святішого Патріарха Кирила до єпархії

7 грудня на завершення поїздки до Калінінградської єпархії, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав місце будівництва храму святих праведних Іоакима і Анни в селищі Велике Ісаково Гур’євського району Калінінградської області.

Предстоятеля Руської Православної Церкви на території храму зустрічав настоятель парафії ієрей Роман Варламов.

Святіший Владика оглянув парафіяльний будинок і відвідав тимчасовий храм, в якому звернувся до парафіян з коротким словом:

«Пригадую, як кілька років тому я приїжджав сюди (тут було голе поле) і прийняв рішення, щоб на цьому місці був храм і центр для роботи з дітьми, з молоддю. Тоді все це виглядало як якась фантазія. Але сьогодні ви мене дуже порадували… Я не впізнав це місце. Навколо побудовані чудові будинки, проведені дороги, прекрасне місце для молитви вже споруджено і закладено великий храм. Дякую всім, хто потрудився, хто вніс свої кошти, вклав свою душу в це будівництво. Дуже сподіваюся, що милістю Божою я зможу освятити цей закладений храм, з тим щоб ми з вами знову зустрілися і разом помолилися. Усіх вас сердечно вітаю, особливо дітей, їхніх мам і тат, тому що коли діти в храмі, це означає, що у Росії є майбутнє. Нехай береже Вас Господь!».

Після відвідання храму Святіший Патріарх Кирил вирушив до аеропорту Калінінграда.

В аеропорту Храброво Предстоятеля Руської Православної Церкви проводжали губернатор Калінінградської області М.М. Цуканов, єпископ Балтійський Серафим, мер Калінінграда О.Г. Ярошук, секретар Калінінградської єпархії протоієрей Мар’ян Позунь, єпархіальне духовенство.

8 грудня, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил під час відвідання Санкт-Петербурзької митрополії звершить велике освячення храму преподобного Сергія Радонезького в Царському Селі та Божественну літургію в новоосвяченому храмі.

 

Прес-служба Патріарха Московського і всієї Русі