Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Викрадений образ святителя Миколая Чудотворця повернувся до Лаври

10 листопада о 15.00 після молебна з храму на честь ікони Божої Матері Всіх скорботних Радість було викрадено ікону святого Миколая, архієпископа Мир Лікійських чудотворця. Братія монастиря звернулася до київських правоохоронців за допомогою та посилила молитви до святителя Миколая, щоб угодник Божий допоміг повернути ікону. 

Оперативники почали слідчі дії. Після перегляду запису камери спостереження було знайдено підозрюваного, який виніс з храму предмет схожий за розмірами на ікону. Його було затримано на території Чернігівської області. Злодієм виявився чоловік-безхатченко, якого вже раніше притягували до судової відповідальності. Начальник міліції м. Києва генерал-майор Олександр Терещук особисто повернув образ святого Миколая братії Лаври.

За словами скарбника обителі архімандрита Нестора, ця ікона не була раритетною і не становила визначної матеріальної цінності, але, безперечно, з духовної точки зору її цінність важко визначити, оскільки щоденно до цього образу звертаються у своїх молитвах прихожани Лаври.

Редакция сайта www.lavra.ua