Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ВИШГОРОД. На храмі в честь святого євангеліста Луки села Ваховка встановлено накупольний хрест

ВИШГОРОД. На храмі в честь святого євангеліста Луки села Ваховка встановлено накупольний хрест

19 листопада за благословенням Керуючого справами Української Православної Церкви, ректора Київської духовної академії і семінарії митрополита Бориспільського і Броварського Антонія благочинний Першого Вишгородського благочиння прот. Димитрій Денисенко в співслужінні ієрея Анатолія Романюка звершив чин освячення накупольного хреста для новоспоруджуваного храму на честь святого апостола та євангеліста Луки в селі Ваховка Вишгородського району Київської області.

Благочинний та всі присутні жителі села і гості молилися на молебні освячення новоспорудженого хреста. Після окроплення хреста святою водою, духовенство та всі присутні приклалися до святині. Після молебню будівельники спорудили хрест на купол храму. Усі раділи, бо хрест дійсно стане для храму символом Спасіння, символом нашої радості, слави і Божого благословення, та, подібно маяку, вестиме нас через буйне життєве море на кораблі-церкві до тихої пристані — Життя Вічного.

Прот.Димитрій Денисенко передав привітання та благословення владики Антонія та поздоровив жителів села Ваховка зі знаменною подією і наголосив на важливості хресного знамення для кожного християнина. Сердечно подякував усім, хто бере діяльну участь у зведенні храму і побажав, щоб споруджуваний красень храм став місцем духовного життя людей, щоб через нього здобули мир душевний, спокій і радість, допомогу в подоланні своїх труднощів і проблем все ті, хто будуть приходити до нього і з вірою молитися. Господь завжди буде оберігати це місце, село і кожного з нас.

Побажав щоб Господь дарував сили завершити будівництво, щоб кожний, хто дійсно хоче спасти свою душу, міг прийти до Дому Божого і подякувати Господу за Його милість до нас, помолитися за Божественною літургією, щоб люди мали спілкування з Небом. Життя святого апостола-євангеліста Луки і його труди, а особливо ревність та вірність виконанню спасительної справи служіння Христу — приклад, щоб наслідувати й з Божою поміччю втілювати у своє життя.