Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ТУРЕЧЧИНА. Папа Франциск зустрінеться з Патріархом Варфоломеєм І

Папа Франциск на запрошення Патріарха Вартоломія І та Президента Єпископської Конференції здійснить Апостольську подорож до Туреччини від 28 до 30 листопада 2014 р. У часі візиту він відвідає Анкару та Стамбул. Про це повідомив 21 жовтня 2014 р. о. Федеріко Ломбарді, ТІ, Директор Ватиканського прес-центру. 

За повідомленням Радіо Ватикан, подорож розпочнеться з римського міжнародного аеропорту Фюмічіно, звідки у п’ятницю, 28 листопада, вранці, Папа відлетить до столиці Туреччини міста Анкари, куди прибуде після трьохгодинного перельоту. Згідно з прийнятим під час останніх поїздок Папи порядком, в аеропорту відбудеться лише зустріч, а церемонія привітання пройде у президентському палаці й буде поєднана із візитом ввічливості до Глави Держави та зустріччю з представниками влади. Але перед тим Святіший Отець здійснить протокольні заходи у Мавзолеї Ататюрка. У перший день візиту також передбачені зустрічі з Прем’єр-міністром та з Керівником відділу в справах релігій.

Вранці, 29 листопада, Святіший Отець відлетить до Стамбулу, де відвідає музей Собору Святої Софії та мечеть Султана Ахмета. У католицькому катедральному соборі Святого Духа Папа очолить Святу Месу, після чого візьме участь в екуменічній молитві в патріаршому храмі святого Юрія та матиме приватну зустріч з Патріархом Варфоломеєм І у його резиденції.

У неділю, 30 листопада, Святіший Отець відслужить приватно Святу Месу в каплиці Апостольської Делегатури, звідки від’їде до патріаршого осідку, де візьме участь в Літургії з нагоди празника покровителя Константинопольського Патріархату святого апостола Андрія. Богослужіння завершиться спільним благословенням та підписанням спільної декларації. Опісля відбудеться офіційний обід, під час якого Папа виголосить промову. З патріаршої резиденції Папа від’їде до міжнародного аеропорту Стамбулу, звідки відлетить до Рима.

http://uk.radiovaticana.va/