Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЖИТОМИР. У Мокрому освятили храм на честь святого апостола Іоанна Богослова

2 жовтня, свята Православна Церква молитвенно шанує пам’ять благовірного великого князя Чернігівського та Києвського Ігоря. На урочистий архіпастирський візит цього дня чекали духовенство Баранівського благочиння та прихожани храму на честь святого апостола і євангелиста Іоанна Богослова, що у селі Мокре. Настоятель парафії — протоієрей Ігор Лень.
Для настоятеля храму візит владики поєднав ще два святкування, адже окрім дня Небесного покровителя, котрий отець Ігор відзначає, архієпископ Никодим урочисто звершив освячення престолу та храму цілком. Після чину освячення розпочалась Божественна літургія.
За богослужінням архієрею співслужив благочинний Баранівського району прот. Роман Клим та священство благочинного округу. До храму цього дня зійшлося чимало прихожан та вірян із району. Насамкінець молитви владика привітав настоятеля із освячсенням церкви та днем Ангела, побажав милості Божої та опіки Небесного Хранителя. Духовенству та богомольцям архіпастир подякував за спільне молитвенне єднання та закликав на усіх благословіння Боже.

Прес-служба Житомирської єпархії