КИЕВ. Протоієрей Андрій Ткачов став лауреатом Книжкової премії Рунету 2013
«Страна чудес и другие рассказы» протоієрея Андрія Ткачова перемогла в номінації «Вибір експертної ради».
«Шум сучасного світу — просто шум, люди все одно читають. У тиші…» Слова автора книги «Страна чудес и другие рассказы», лауреата в номінації «Вибір експертів», але по інформації, що просочилася, до останнього лідирувала і в рейтингу користувачів Рунету, — кращий епітет, який ілюструє обстановку, в якій проходила церемонія вручення незалежної нагороди «Книжкової премії Рунету 2013″.
Протоієрей Андрій Ткачов — настоятель храму на честь преподобного Агапіта Печерського, відомий місіонер і проповідник, спеціально прилетів на урочисті заходи до Москви. Перемога книги отця Андрія відображає важливу тенденцію в сучасному суспільстві — пошук, прагнення людини до духовності.
Особливо варто відзначити, що перемога книги отця Андрія — це вибір експертів, серед яких відомі діячі культури, актори театру і кіно, журналісти. «Це наша спільна перемога, всієї Церкви — каже отець Андрій. — Спочатку було Слово. Тому кому як не нам, священикам, писати. Хто, якщо не ми? На мій погляд, якщо до кінця життя людина нічого не написала, це означає, що він нічого не сказав, слова його були поверхневими, не принесли плоду. А якщо людина говорила суттєві речі, вони відшаруються, залишаться і будуть записані. Якщо є, що розповісти, не можна не розповідати».
Вшанування тріумфаторів «Книжкової премії Рунету», організованої інтернет — Мегамаркет www.ozon.ru, який цього року відзначає 15-річчя своєї діяльності, проходило втретє. Торік нагороду отримав архімандрит Тихон (Шевкунов) за книгу «Несвятые святые». «Очевидно, що сьогодні є велика потреба в релігійній літературі. — Зазначила генеральний директор ozon.ru Маель Гаве. — Для нас важливо донести той факт, що сьогодні в Росії великий відсоток населення зацікавлений саме в книгах духовного змісту. Поява у світській премії релігійної тематики другий рік поспіль, і тим більше перемога книг, написаних православними священиками — це тенденція, яка ілюструє потребу людей у духовній освіті. Показник того, що Церква не втратила свого впливу, люди приймають посил, який вона хоче передати людині, і бажають мати православну літературу на своїй книжковій полиці».
КИЇВ. Столична парафія при Науковому центрі радіаційної медицини відзначила престольне свято