Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

21.02.2012. ЛЬВІВ. У виправній колонії відбулась зустріч засуджених з представниками державних та громадських організацій

16 лютого у виправній колонії №48 відбулась зустріч засуджених з керівництвом Управління Державної пенітенціарної служби у Львівській області, представників державних та громадських організацій, спостережної комісії при райдержадміністрації. Зокрема, заступник начальника Управління пенітенціарної служби України у Львівській області Слопик І.Б., начальник колонії Швед М.Я, заступник начальника установи з соціально-виховної роботи Шипка І.В. і психолог установи Камінський М.Ю., представники районної служби зайнятості. Від Львівської єпархії Української Православної Церкви була запрошена член Громадської Ради при Управлінні Державної пенітенціарної служби у Львівській області Оксана Костенко, помічник архієпископа Августина з тюремного служіння.
На ці зустрічі запрошуються всі бажаючі засуджені, та найбільше приходять ті, хто має запитання або прохання до владних гостей. Засуджені розуміють, що з допомогою адміністрації можна вирішити питання, які виникають на волі з майном, документами, а також урегулювати родинні суперечки. Найчастіше вони звертаються з проханням допомоги у відновленні документів, виготовленні паспортів. Не соромляться засуджені і просити залагодження побутових незручностей, які виникають у самій установі. На ці прохання начальник колонії підполковник внутрішньої служби Швед М.Я реагував миттєво, віддаючи розпорядження відповідним службам установи.
Оксана Костенко розповіла засудженим про міжконфесійну угоду про співпрацю Державної пенітенціарної служби України з християнськими конфесіями, представники яких опікуються виправними закладами. Одним з основних пунктів угоди є вимога додержання принципу толерантності та взаємної поваги між представниками різних християнських конфесій.
Прес-служба Львівської єпархії