Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

29.08.2011. КИЇВ. Голова Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки воїнів-інтернаціоналістів провів нараду з керівництвом УСВА

26 серпня, вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій, Голова Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки воїнів-інтернаціоналістів, провів робочу зустріч з керівництвом Українського союзу ветеранів Афганістану — найбільшої громадської організації України, що об’єднує ветеранів Афганістану та інших локальних воєн. В зустрічі, яка проходила у Воскресенському (афганському) храмі м. Києва, взяли участь перший заступник Голови УСВА, Голова правління Всеукраїнської громадської організації «Закінчимо війну» Ю. Зубко, Голова правління Київського міського союзу ветеранів Афганістану М. Гончаренко.
На нараді розроблялися плани спільної роботи Синодального відділу і УСВА на найближчі декілька місяців, обговорювалися можливості надання адресної благодійної допомоги афганцям-інвалідам, було прийнято рішення про здійснення ряду спільних благодійних і духовно-просвітницьких проектів в середовищі ветеранів війни та їх сімей.