Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

05.08.2011. КИЇВ. Єпископ Броварський Феодосій звершив богослужіння для воїнів ПДВ

2 серпня, день пам’яті пророка Божого Іллі, є також Днем Повітряно-десантних військ (ПДВ). Цього дня вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій, Голова Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки воїнів-інтернаціоналістів, звершив Божественну літургію у Воскресенському (афганському) храмі м. Києва, настоятелем якого він являється.
Йому співслужили намісник Свято-Пафнут’єва Боровського монастиря Калузької єпархії архімандрит Серафим (Савост’янов), духовенство храму.
За богослужінням єпископ Феодосій висвятив для потреб Броварського вікаріатства студента заочного відділення Київської Духовної Академії диякона Василія Полуніна в сан священика.
Після закінчення Божественної літургії перед пам’ятником воїнам-афганцям владика звершив заупокійну панахиду по офіцерах і солдатах, загиблих в боях в роки Великої Вітчизняної війни, а також в Афганістані та інших локальних військових операціях за кордоном. Вшанувати пам’ять покійних воїнів і помолитися за їх упокоїння прийшли ветерани ПДВ, члени їх сімей.
На завершення богослужіння єпископ Феодосій привітав тих, що молилися з днем пам’яті пророка Божого Іллі та ПДВ. Він побажав ветеранам міцності душевних і тілесних сил, довгих років життя та закликав усіх присутніх наслідувати пророку Божому Іллі в його міцній вірі, мужності та життєствердній надії на Бога.