Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

12.05.2011. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. У місті відзначили День Перемоги

Мирна весна знову нагадує нам про вже далекий травень 1945 року, незабутній день великої Перемоги. 9 травня — державне свято, встановлене на ознаменування перемоги над фашистською Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-45 рр.
Так, цього дня, 9 травня 2011 року Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній з духовенством кафедрального собору міста Хмельницького взяли участь у мітингу та покладанні вінків та квітів, приурочений 66-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, який відбувся на Військовому кладовищі обласного центру.
Також мітинги та покладання вінків та квітів відбулися біля Вічного Вогню і Меморіалі Слави м. Хмельницького.
Громадкість міста, зранку, 9 травня 2011 року прийшли до священних місць обласного центру: Військового кладовища, Вічного вогню, Меморіалу Слави; щоб у день 66-ої річниці Великої Перемоги вшанувати пам’ять полеглих за свободу нашої Батьківщини, низько вклонитися воїнам-визволителям, які зі славою переможців повернулися з фронтових доріг, за те, що в пекельній боротьбі здобули для нас та прийдешніх поколінь право жити та розбудовувати на рідній землі свою державу.
Урочистою ходою пройшли двома колонами ветерани Великої Вітчизняної війни, духовенство, керівники міста й області, представники установ та організацій, політичних партій, молодіжних організацій, громадськості міста від майдану Незалежності до Військового кладовища та Вічного Вогню.
Пройшли роки, десятиліття, але цей сонячний день 9 травня завжди світитиме золотим сяйвом великої історичної Перемоги радянського народу.