Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

20.01.2011. КИЇВ. В день Хрещення Господнього Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божественну Літургію в Трапезному храмі

19 січня в день свята Богоявлення, або Хрещення Господнього, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир очолив Божественну Літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
Його Блаженству співслужили архієпископи: Вишгородський Павел (намісник Лаври), Бориспільський Антоній (ректор Київських Духовних шкіл), Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), єпископи: Макарівський Іларій, Броварський Феодосій, а також насельники обителі в священному сані.
Звертаючись до вірян із словами настанови, Блаженніший Митрополит Володимир привітав усіх з великим святом Богоявлення, а також розповів про духовне значення цієї події в житті кожного християнина.
Після Літургії архієпископ Вишгородський Павел на лаврській криниці в ім’я преподобного Антонія Печерського звершив чин великого освячення води.