Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

01.10.2010. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир виступив із доповіддю на Х Міжнародних Успенських читаннях

27 вересня у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відкрилися ювілейні Х Міжнародні Успенські читання «Свято: подяка, звільнення, єднання».
Серед організаторів цьогорічного форуму: Київські духовні академія та семінарія, Національний заповідник «Софія Київська», Інститут філософії ім. Г. С. Сковороди НАН України, Національний університет «Києво-Могилянська академія», видавництво «Дух і Літера» та Центр святого Климента «Спілкування та діалог культур».
30 вересня, форум продовжив свою роботу в історичному Будинку митрополита Київського, що на території Національного заповідника «Софія Київська».
Цього дня роботу конференції відкрив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир, який виступив із доповіддю на тему «Завдання православного богослів’я в Україні на сучасному етапі».
Перед відкриттям засідання Блаженніший Владика оглянув експозицію фотовиставки «Мистецтво як свято», що присвячена 75-річному ювілею Предстоятеля Української Православної Церкви.
По закінченні Блаженніший Митрополит Володимир відвідав собор Святої Софії, де перед вівтарем підніс до Господа свої Первосвятительські молитви.