Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

11.08.2010. ЛУЦЬК. У Волинській Духовній семінарії розпочались вступні іспити

6 серпня у Волинській Духовній семінарії розпочалися вступні іспити на 2010/2011 навчальний рік. Проходять вони в три етапи: спочатку абітурієнти написали письмові роботи, потім показали вступній комісії свої знання молитов, біблійної історії, вміння читати церковно-слов’янською мовою і на останок було перевірено їх вокальні дані. Під час іспитів кожен абітурієнт мав зустріч з керуючим Волинською єпархією митрополитом Луцьким і Волинським Ніфонтом. Також вступники спілкувалися з ректором ВДС протоієреєм Сергієм Ющиком та інспектором навчального закладу протоієреєм Георгієм Шевчуком.
Під час вступних іспитів абітурієнти, мешкаючи у Волинській Духовній Семінарії, вже мали змогу ознайомитися з семінарським життям. Також помоляться на урочистому богослужінні з нагоди свята святого великомученика і цілителя Пантелеймона та візьмуть участь у у хресному ході.
Протягом усієї вступної сесії юнаки та дівчата мали змогу поспілкуватися із викладачами ВДС, які є не тільки священнослужителями, а й досвідченими педагогами. Окрім того, юнаки відвідали музей Волинської ікони та звершили екскурсію по місту Луцьку. Особливо приємно відзначити, що серед цьогорічних юнаків, які подали документи для вступу у Волинську Духовну Семінарію, є такі, які свого часу брали участь у дитячих таборах, що проводилися вихованцями ВДС для недільних шкіл.