Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

18.07.2010. УЖГОРОД. На Закарпатті відбувся Молодіжний табір на честь архімандрита Василія (Проніна)

З благословення архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора, єпархіальний відділ у справах сім’ї та молоді на період з 9 по 15 серпня організовав Молодіжний табір на честь архімандрита Василія (Проніна).
Табір проходив для православної молоді віком від 15 до 36 років з різних куточків України, а саме: з Києва, Харкова, Дніпропетровська, Одеси, Миколаєва, Білої Церкви, Рівного, Чернівців, Ужгорода, Мукачева та Виноградова загальною кількістю 70 чоловік.
Учасники табору розмістились на базі відпочинку «Лумшори», яка розташована в одному з найбільш мальовничих куточків Українських Карпат на висоті 550м над рівнем моря, біля підніжжя г. Полонина Рівна (1482м), на яку й здійснили вилазку, відвідали ряд водопадів та озеро Велике Трустя. База відпочинку знаходиться в оточенні вікових букових і хвойних пралісів, де кожен учасник мав можливість збирати яфини, гриби, лікарські трави, насолоджуватись цілющим повітрям.
Програма табору включила в себе знайомство, інтелектуальні та спортивні ігри, групове обговорення текстів зі Святого Письма, спільну молитву та Богослужіння, лекції про волонтерську діяльність молодіжних організацій, концерт Заслуженого артиста України, архідиякона Олександра Садварія, екскурсії обласним центром, до Свалявського та Мукачівського монастирів, до пам’ятника дерев’яної архітектури — церкви святителя Василія Великого (1743 р.) в с. Лікіцари, до Ужгородського та Невицького замків. Крім дозвілля, програма передбачала виховання у кожному учаснику відповідальності. Ключовими словами табору стали слова з Євангелія: «Вірний у малому, і у великому вірний!»
За словами учасників, незабутніми залишаться спогади про сходження на Полонину Рівну, біблейські обговорення по групах, гарячі молитви та жертовна любов друзів, а у житті кожного неабияке місце посядуть настанови неперевершеної лекції архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора про духовне та сімейне життя, про примноження віри та любові.