Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

13.05.2010. КИЇВ. Представники Української Православної Церкви взяли участь у конференції, присвяченій 90-річчю Національного інституту раку

12 травня Національний інститут раку відзначає свій 90-річний ювілей. У зв’язку із цим у Києві відбулась міжнародна науково-практична конференція під назвою «Онкологія: минуле, сучасне, майбутнє».
Перед початком роботи конференції її учасники відвідали Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, де зустрілися із представниками Української Православної Церкви.
Гостей привітали керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський та Богуславський Митрофан, єпископ Макарівський Іларій, голова Синодального відділу «Місія Церква і медицина» протоієрей Геннадій Батенко та настоятель храму свв. Косьми та Даміана, що при інституті раку ієрей Евгеній Мілешкін.
У ході бесіди сторони обговорили питання співробітництва Української Православної Церкви і держави у медичній галузі.
У самій конференції від Української Православної Церкви взяли участь єпископ Макарівський Іларій та протоієрей Геннадій Батенко. Зокрема Преосвященний владика зачитав учасникам та організаторам конференції вітальне слово Блаженнішого Митрополита Володимира.
Також з благословення Предстоятеля УПЦ єпископ Іларій нагородив директора Інституту раку Ігоря Щепотіна орденом святого рівноапостольного князя Володимира ІІ ступеню.
Національний інститут раку – головний науково-дослідний заклад, що в значний мірі визначає стратегію онкологічної служби держави. З свою багаторічну історію інститут зробив значний вклад у розвиток вітчизняної та світової науки в області онкології.