Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

02.04.2010. КИЇВ. У Великий Четвер Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Лаври

1 квітня, у Великий Четвер, Предстоятель Української Православної Церкви у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври звершив Божественну літургію святителя Василія Великого, що цього дня відповідно до Церковного уставу поєднується з Вечірнею .
Його Блаженству співслужили: архієпископи — Вишгородський Павел (намісник Лаври), Бориспільський Антоній (ректор Київських Духовних академії і семінарії), єпископи — Макарівський Іларій, Васильківський Пантелеімон, а також духовенство обителі у священному сані.
Богослужіння цього дня присвячено згадуванню Тайної Вечері, на якій Іісус Христос омив ноги своїм учням, тим самим показавши приклад смирення і братерської любові. Ключовим моментом Тайної Вечері є встановлення Спасителем головного Таїнства християнської віри ― Євхаристії. Тому в цей день усі віруючі по можливості намагаються причаститися Тіла та Крові Господа нашого Іісуса Христа.
Фото: Фотолитопис