25.05.2009. КИЇВ. У неділю про сліпого Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію
У день пам’яті святих рівноапостольних Кирила та Мефодія Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
Його Блаженству співслужили архієпископ Львівський і Галицький Августин, архієпископ Вишгородський Павел, архієпископ Почаївський Володимир, архієпископ Бориспільський Антоній, єпископ Васильківський Пантелеімон, а також насельники обителі у священному сані.
Після закінчення богослужіння духовенство та віруючі пройшли Хресним ходом до території Дальніх Печер Свято-Успенскої Лаври, де на площі біля пам’ятника рівноапостольним браттям Архіпастир відслужив молебень.
Після молебню Предстоятель УПЦ освятив партію тактильних ікон рівноапостольного князя Володимира та благословив ними незрячих, які молилися цього дня за богослужінням.
Також під час молебню були піднесені молитви до Господа за здоров’я Святішого Патріарха Кирила, який сьогодні відзначає день свого небесного покровителя – рівноавостольного Кирила.
Фото orthodox.org.ua
25.05.2009. ЛУГАНСК. Тысячи верующих приложились к мощам святителя Спиридона Тримифутского
25.05.2009. МОСКВА. Предстоятель Русской Православной Церкви молитвенно отметил День Тезоименитства