Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

25.09.2008. ЛУЦЬК. Представники єпархії привітали працівників лісу з професійним святом

На запрошення представників управління лісового та мисливського господарства Волинської області та за благословенням митрополита Луцького і Волинського Нифонта, напередодні Дня працівника лісу священнослужителі єпархії та вихованці Волинської духовної семінарії взяли участь у святкуваннях, що проходили у Луцькому народному домі «Просвіта».
Вітаючи від імені митрополита Ніфонта начальника управління лісового та мисливського господарства Богдана Колісника, секретар єпархіального управління протоієрей Миколай Бондарук зазначив, що багато храмів Волинської єпархії УПЦ отримували під час будівництва та ремонтів допомогу особисто від Богдана Івановича та загалом від управління допомогу. «Зичимо вам мудрості та Божого благословення, щоб і надалі постійно творити добрі справи» – зазначив отець Миколай.
На згадку про святкування для управління священики подарували ікону Пресвятої Богородиці, а від імені Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Володимира Митрополит Київського і всієї України секретар єпархії вручив начальнику управління лісового та мисливського господарства Б. Коліснику орден святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня.

Прес-служба Волинської єпархії