Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

04.06.2008. ПОЛТАВА. Для юних полтавчан відкрився православний літній табір «Орлятко»

За благословенням архієпископа Полтавського і Миргородського Филипа, відбулося урочисте відкриття Православного дитячого літнього оздоровчого табору «Орлятко», що знаходиться в місті Карлівка в мальвничому куточку на березі річки Орчик.
Традиційно свято почалося із Божественної літургії, яку очолив директор таборупротоієрей Віталій Ковалевський у співслужінні духовенства єпархії. По завершенні літургії в таборі був відслужений молебень на початок доброї справи. На молебні були присутні високі гості: голова районної ради П. Світлик, завідуючі відділами освіти та культури району, керівники підприємств та інші.
З Положення про табір відомо про його двокомпонентне призначення – фізичне та духовне оздоровлення. В таборі працюють православні вихователі, студенти духовних навчальних закладів. В календарному плані цього закладу не тільки заходи спрямовані на підвищення імунітету дітей через здоровий образ життя, правильне збалансоване харчування, а й велика кількість духовних заходів для формування духовності особистості. Кожного дня після ранкової трапези студенти Полтавської МісіонерськоїДуховної Семінарії проводять з дітьми заняття релігійного змісту. На формування духовності підростаючого покоління впливають спільні ранкові та вечірні молитви, читання духовної літератури втиху годину, молитви під час трапези, індивідуальні бесіди з духівником табору. Для дітей з викривленням хребта організовано спеціальний масаж та фізичні вправи. Діти з послабленим імунітетом вживають яйця з перепелиної ферми. В таборі працюють гуртки – художньої вишивки, бісероплетіння, малювання, кулінарний, комп’ютерний, спортивний та багато інших.