Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

14.02.2008. КИЇВ. Предстоятель УПЦ зустрівся із заступником міністра закордонних справ Греції Іоаннісом Валінакісом

Блаженніший Митрополит Володимир прийняв у своїй резиденції в Києво-Печерській Лаврі заступника міністра закордонних справ Грецької Республіки пана Іоанніса Валінакіса, якого супроводжував посол Грецької Республіки в Україні пан Харіс Дімітріу.
Під час зустрічі пан Валінакіс розповів про основну мету свого перебування в Україні — участь у засіданні міністрів закордонних справ країн Європейського Союзу та Організації чорноморського економічного співробітництва. Грецький дипломат розповів про стан україно-грецьких державних відносин та підкреслив, що високий рівень дружніх зв’язків між нашими країнами можливий ще й завдяки тому, що наші народи поєднує спільна православна віра. Пан Валінакіс також поділився своїми враженнями від екскурсії Києво-Печерською Лаврою: «Те, про що мені багато розповідали, я сьогодні мав можливість побачити на власні очі. Це вражає». Блаженніший Митрополит Володимир у відповідь зазначив, що ми завжди пам’ятаємо про те, що православну віру прийняли від греків. Це є запорукою братерських відносин між нашими народами.
На згадку про зустріч Архіпастир подарував пану Валінакісу та пану послу фотоальбом «Митрополит Володимир: Українська Православна Церква… у ній моє життя».
Під час перебування у Києво-Печерській Лаврі грецьку делегацію супроводжував співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви священик Миколай Данилевич.
orthodox.org.ua