Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

20.07.2007. КИЕВ. В столиці пройде Міжнародна православна виставка

За благословенням Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, до великого православного свята Успіння Пресвятої Богородиці, фірма «Експоарт» 23-28 серпня проводить П’яту Міжнародну православну медову виставку-ярмарок «Спасове свято»
В виставці приймуть участь монастирі та парафії УПЦ, видавництва, майстри церковних та народних ремесел з України, Росії та Білорусії, буде представлено рідкісні бібліографічні, раритетні та нові видання, великий вибір духовної літератури відомих видавництв, ікони сучасних майстрів, предмети церковного вжитку, шитво, кераміку та багато іншого.
Гостями виставки стануть представники громадськості, духовенства, культурна та мистецька еліта столиці, гості з-за кордону.
Головною метою проведення православних виставок та фестивалів є відродження та розкриття краси та глибини православної культури, повернення до витоків споконвічних християнських цінностей.
Урочисте відкриття виставки відбудеться 23 серпня о 12:00 за адресою м. Київ, вул. Січневого Повстання 17, галерея мистецтв «Лавра».
Виставка працює з 10:00 до 19:00.
Вхід вільний.
За додатковою інформацією можна звернутися до оргкомітету виставки за номером 537-04-45