Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

04.07.2007. ПОЛТАВА. Православні табори відпочинку прийняли нову зміну дітей

2 липня 2007 року в Православних дитячих літніх оздоровчих таборах Полтавської єпархії відбулось відкриття нової зміни. Так, табір «Дзвоник», що знаходиться в селі Лука Лохвицького району відкрив 3 зміну, а табір «Орлятко», що діє в місті Карлівка вже 4 раз приймає дітей. За ці два тижні з 2 по 14 липня в таборах відпочинуть 148 дітей: в «Дзвонику» — 58, і в «Орлятку» — 90 дітлахів.
Відкриття нової зміни відбулось як завжди урочисто. В першу чергу був відслужений молебень на початок доброї справи, за яким молились і діти, і вожаті, а потім розпочались ігри, конкурси, змагання. Увечері на хлопчиків та дівчат чекав «Вечір знайомств» біля вогнища. Кожен загін мав представити свою символіку, гасло та пісню.
На протязі зміни для дітлахів проводитимуться спортивні ігри та змагання, творчі конкурси та концерти, вікторини, духовні бесіди, інтерактивні ігри, заняття в різноманітних гуртках. Бібліотека, фонотека, перегляд та обговорення цікавих фільмів на духовну тематику. В таборі, крім активного відпочинку на свіжому повітрі та купання в річці, діти зможуть вивчати основи православної віри, історію Церкви та національної культури, побувати на богослужінні, приступити до Таїнств Сповіді та Причастя (за бажанням).
Прес-служба Полтавської єпархії.