Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

02.03.2007. КИЇВ. Заступник голови Верховної Ради закликає міністра юстиції та генерального прокурора негайно вжити відповідних заходів щодо незаконного використання сектою «Посольство Боже» приміщення Легкоатлетичного манежу

Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко звернувся до генерального прокурора Олександра Медведька та міністра юстиції Олександра Лавриновича з проханням вжити відповідних заходів щодо дотримання законності під час використання релігійною організацією «Посольство благословенного Царства Божого для всіх народів» приміщення Легкоатлетичного манежу Київської міської школи вищої спортивної майстерності.
Заступник голови ВР звертає увагу посадовців на те, що, незважаючи на наявність понад 10 судових рішень, включно із рішеннями Вищого господарського суду та Верховного Суду України, приміщення Легкоатлетичного манежу на сьогодні досі протизаконно зайняте сектою і використовується для проведення “богослужінь”.
М. Томенко також наголошує, що з листопада 2003 року за використання “церквою” цього приміщення до столичного бюджету не надходять кошти, внаслідок чого втрати міста перевищують півтора мільйона гривень.
Крім того, зазначає М. Томенко, через відмову «Посольства благословенного Царства Божого для всіх народів» звільнити приміщення центральної зали манежу немає можливості приступити до запланованих робіт з реконструкції, через що з 2004 року нове легкоатлетичне покриття вартістю 972 тисячі гривень знаходиться на складському зберіганні.
Водночас, М. Томенко наголошує, що викладена проблема стосується не лише безпосередніх сторін конфлікту, а й київської громадськості загалом, оскільки вона виявилася позбавленою можливості проводити легкоатлетичні заняття спортсменів та дітей.

УНІАН