Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

23.01.2007. КИЇВ. Відбулось засідання Комісії по організації проведення урочистих заходів з нагоди 15-ї річниці Харківського Архієрейського Собору

На засіданні Комісії, що відбулося у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, розглядалися організаційні питання підготовки до урочистостей з нагоди 15-ї річниці Харківського Архієрейського Собору, який відбувся 27 травня 1992 року і ухвалив рішення про обрання Блаженнішого Митрополита Володимира Предстоятелем Української Православної Церкви.
Нагадаємо, що 22 листопада 2006 року на засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, було ухвалене рішення про святкування ювілею історичного Харківського Собору, «що став найважливішою віхою в новітній історії нашої Церкви», а також ювілею 15-річчя перебування на Київський кафедрі Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви.
До складу Комісії з організації проведення урочистих заходів, згідно рішення Синоду, увійшли архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан, вікарій Київської Митрополії, керуючий справами УПЦ – Голова комісії;
архієпископ Вишгородський Павел, вікарій Київської Митрополії, намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври; єпископ Ізюмський Онуфрій, вікарій Харківської єпархії; протоієрей Віталій Косовський, секретар Київської Митрополії; архімандрит Олександр (Драбинко), референт Предстоятеля УПЦ; архімандрит Іоасаф, викладач КДА; ігуменя Стефана, настоятелька ставропігійного Свято-Успенського Святогорського жіночого монастиря; ігуменя Серафима, настоятелька Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря м. Одеси.
Очікується, що завтра, 24 січня, на Архієрейському Соборі в Києво-Печерській Лаврі, за поданням Комісії, будуть розглядатись питання проведення ювілейних урочистостей.