Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

09.01.2007. ВІННИЦЯ. Священники Могилів-Подільського відвідали з Різдвяними подарунками туберкульозний санаторій та виправну колонію

Священики храмів Могилів-Подільського на чолі з благочинним протоієреєм Степаном Василинцем кожного місяця відвідують місцевий санаторій для дітей, хворих на туберкульоз. І кожний їхній візит стає справжнім святом для маленьких пацієнтів, обділених увагою і змушених досить довгий час проводити у лікарняних палатах. Особливо важко, коли хворієш під час свят. І тим більшою буває радість, коли свято саме приходить до тебе навіть сюди, у лікарню. Так було і 7 січня, в день народження Сина Божого. З Різдвяними солодкими подарунками і колядками до дітей прийшли священики і побажали їм гарних свят і найскорішого одужання.
Після цього отець Степан разом зі священиками Олександром Веселовським та Віталієм Лоцьком одразу ж поїхали до ще одних своїх підопічних у виправну колонію с. Сказенці, яку вони відвідують вже декілька років. І хоча останнім часом моральним та духовним вихованням засуджених у цьому закладі займається місцевий молодий священик о. Сергій Хаваліц, однак батюшки з Могиліва не забувають про своїх підопічних. Ось і на це Різдво вони привезли їм традиційні солодощі і більше 60 кг сала до святкового столу.
Прес-служба Вінницької єпархії