Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

04.01.2007. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир розпочав благодійні Різдвяні акції

За традицією, напередодні Різдвяних свят Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир благословив тих, хто найбільше потребує уваги: дітей-сиріт, дітей-чорнобильців та дітей, які в ці святкові дні прикуті до лікарняного ліжка.
Хлібом-сіллю та квітами Блаженнішого Владику зустрічали діти загальноосвітньої школи №4 у місті Вишневому Києво-Святошинського району, де діє осередок організації “Діти Чорнобиля”. Сюди уже протягом декількох років Митрополит Володимир приїжджає, щоб привітати зі святами та благословити дітей іконками “Різдво Христове” і солодкими подарунками. “Діти з нетерпінням чекають Владику кожного разу. Для них така зустріч – велика радість. Вони щасливі від того, що саме в їхній школі вони мають можливість зустрічати Блаженнішого Митрополита на протязі вже 10 років поспіль”, – сказала вчителька зарубіжної літератури.
Та, мабуть, найбільше Блаженнішого Митрополита чекали y Києво-Святошинському районному дитячому будинку змішаного типу в місті Боярка. Тут виховуються діти, яких покинули батьки. У житті таких дітей дуже мало свят, тому приїзд Митрополита, який роздав їм подарунки, був особливо радісний. 3 Блаженнішим Митрополитом Володимиром діти ділилися своїми мріями. Головні із них — щоб їх любили батьки, щоб y них була сім’я і можливість ходити до Церкви. Останнє стало реальністю — одну з кімнат було переобладнано на домову церкву та освячено на честь свята Введення до храму Пресвятої Богородиці. Владика помолився з дітьми в їхньому домовому храмі та роздав Різдвяні солодощі.
Потім Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Київську міську онкологічну лікарню, де провідав та благословив хворих
А у Київській дитячій клінічній лікарні №6 Шевченківського району Блаженніший Владика благословив лікарів і дітей, побажав їм швидкого одужання, веселих Різдвяних свят, а також вручив Різдвяні подарунки і грошову допомогу.
Його Блаженство супроводжували намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архієпископ Переяслав-Хмельницький Павел та благочинний Києво-Святошинського округу протоієрей Василій Русинка. Блаженнішому Митрополиту Володимиру скрізь бажали довгих та благих років життя та висловлювали подяку за благородну справу, яку він робить.